آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 415309
  • تعداد بازدید از این صفحه: 170192
  • تعداد بازدید امروز: 14
  • تعداد کاربر آنلاین: 1

 

اخبار عمومی

مدیر زندان مرکزی یزد:

مهارتهای زندگی روش كاملي براي تقويت باورها ، دانش و مهارت به مددجویان است

 

مدیر زندان مرکزی یزد در جلسه کمیته کاهش آسیب زندان گفت: مهارتهای زندگی روش كاملي براي تقويت باورها وارزش‌هاي مثبت، دانش و مهارت‌ها به افراد است تا آنان را براي حفاظت از خود و ديگران در مقابل موقعيت هاي مخاطره‌آميز توانمند سازد.  

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد : کمیته کاهش آسیب رفتارهای پرخطر با هدف بررسی شرایط، مشکلات و راهکارهای موجود در امر زندانبانی اسلامی و با حضور مدیر و مسئولان زندان تشکیل جلسه داد.
در ابتدای این جلسه، مدیر زندان مرکزی یزد با اشاره به نقش خطیر کارکنان زندان در امر اجرای بهتر اهداف متعالی اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها گفت: آموزش مهارت هاي زندگي در واقع توانايي‌هاي رواني اجتماعي است كه افراد را براي مقابله‌ي مؤثر و حل مشكلات و كشمكش ها و شرايط سخت زندگي ياري مي‌كند تا به طور گروهي كار كنند، به خودباوري برسند، اختلاف ‌نظرها را در صلح و آرامش رفع كنند و در برابر فشار گروه‌هاي همسان كه آنها را تشويق به انجام اقدامات مخاطره‌آميز مي‌كنند ايستادگي كنند.
عباس صالحی ادامه داد: این آموزش ها روش كاملي براي تقويت باورها وارزش‌هاي مثبت، دانش و مهارت‌ها به افراد است تا آنان را براي حفاظت از خود و ديگران در مقابل موقعيت هاي مخاطره‌آميز توانمند سازد.
وی تأکید کرد: تلاش بر این است ضمن توسعه کلاسهای مذهبی و سخنرانیها در داخل اندرزگاهها، اوقات فراغت مددجویان با هنر و صنایع دستی بیش از پیش پر شده و عملاً برای تمام ساعات حبس مددجویان برنامه ریزی گردد تا هیچ ساعتی غیر از ساعات استراحت شب، با بیکاری سپری نگردد.
رئیس کمیته کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندان در پایان گفت: زندان زمینه برای تحصیل از ابتدایی تا دکترا و نیز فراگیری آموزشهای فنی و حرفه ای و صنایع دستی را دارد و بحمدا... مددجویان زیادی از این کلاس ها استفاده می کنند که باید مددجویان دیگر را نیز به حضور در کلاس های تحصیلی و فنی و حرفه ای تشویق نمائیم.
بنا به این گزارش در این جلسه، مسئولان واحدها، روسای اندرزگاه ها و مسئولان مراقب شرکت داشتند که مشکلات، مسائل و راهکارهای موجود را مطرح و بررسی نمودند.

 

 
 
 گروه: اخبار عمومی   تعداد بازدید: 327   تاریخ خبر: 13:44:48 1393/04/11   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام

اخبار مرتبط:
  برگزاری آزمون نماکاری با آینه و سفال در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی یزد
  بازدید مدیر کل زندانهای یزد از روند ساخت آمفی تئاتر در زندان اردکان
  دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه مددجویان و پرسنل وظیفه برگزار شد
  برگزاری نمایشگاه کتاب در زندان اردکان
  برگزاری دوره آموزشی امربه معروف ونهی ازمنکر در واحد ملاقات
  همایش پیاده روی کارکنان زندان اردکان برگزار شد
  دوره آموزشی در واحد ملاقات زندان مرکزی
  برگزاری نشست بهداشت ودرمان در زندان مرکزی یزد